Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Osobowość roku 2016


Przypadł nam zaszczyt poinformować Państwa o nominacji do tytułu Osobowość roku 2016 Prezesa Zarządu Spółki Volteno Pana Roberta Olsztyn. 
Konkurs ogłosiły ogólnopolskie organizacje branżowe: Krajowa Izba Gospodarcza Elektryki (KIGE), Polska Izba Inżynierów Budownictwa (PIIB), Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej (PIRC), Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne (PSE), Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego (PZPO) i Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP).
Celem konkursu jest szeroka promocja osób, które wniosły istotny wkład w rozwój i propagowanie nowych rozwiązań tak technicznych jak i organizacyjnych oraz systemowych w zakresie elektrotechniki, elektroenergetyki, teletechniki i oświetlenia w Polsce. Tytuł przyznawany jest w trzech kategoriach: nauka, gospodarka, otoczenie biznesu. W tym roku tytuły przyznano po raz pierwszy. 

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w dniu 22 marca 2017 roku w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w trakcie gali otwarcia XXV Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO 2017 i XV Międzynarodowych TARGÓW ELEKTROTECHNIKA 2017. 

Tytuł "OSOBOWOŚCI ROKU" w kategorii gospodarka otrzymał Pan Stanisław Rosa - założyciel zakładu specjalizującego się w produkcji słupów oświetleniowych, dostępnych już w ponad 60 krajach na całym świecie. Wśród trzech pozostałych wyróżnionych znalazł się Prezes Zarządu Spółki Volteno - Pan Robert Olsztyn. 
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim nominowanym do tytułu !  

Skontaktuj się z Nami

Adres firmy

ul.Leszno 40, 06-300 Przasnysz

Telefon

29 771 20 00